АгроМен
вул. Тореза 27 б 25005 Кропивницький , Украина
+380506703642 agromen.com.ua@gmail.com
Графік роботи
Будні дні: 9:00 - 18:00 Вихідні: 10:00 - 15:00
Адреса
м Кропивницький вул. Тореза 27 б
 • +38050-670-36-42
 • +38097-917-42-97
 • Графік роботи
  • Будні дні 09:00 - 18:00
  • Вихідні: 10:00 - 15:00
 • Адреса
  м Кропивницький вул. Тореза 27 б
Ціна

Кількість
Сума до оплати:

О нас

Переваги співпраці

 

 1. Досвід роботи. В компанії спрацюють агрономи які мають практичний досвід більше 10 років.
 2. Якість продукції. Ми слідкуємо за якістю товару та на 100% гарантуємо оригінальність продукції.
 3. Документи якості. На всю продукцію компанії надаються сертифікати якості та сертифікати на гібридне насіння.
 4. Результат у клієнта. Основна наша ціль це результат на полі в клієнта. Наша ціль не просто продати товар а проконсультувати для максимально ефективного використання товару чи розкриття потенціалу рослини.
 5. Агрономічний супровід. Ми ведемо клієнта від обробітку ґрунту до збору врожаю. Наші клієнти та партнери можуть проконсультуватися в наших агрономів по будь-якому питанню (захист від бур’янів, підбір товару, фітопатологія, живлення рослин).
 6. Спеціалізація та досвід. Наші консультанти мають великий досвід в вирощуванні таких культур як – пшениця, ячмінь, соняшник, соя, ріпак, сорго, кукурудза, просо. Наші агрономи за сезон бачать десятки полів з різними проблемами та ситуаціями, та в подальшому консультують та рекомендують як вийти з тієї чи іншої ситуації.
 7. З нами працювати зручно. Ми намагаємося зробити співпрацю з нами максимально зручною. Тому наші клієнти та партнери мають великий вибір форм відвантаження продукції та оплати.
 8.  Наявність корисних сервісів. Для ефективнішої роботи на полі компанія має сервіси в он-лайн режимі де виробники сільськогосподарської проділці «на полі» можуть проконсультуватися по агрономічних питаннях поспілкуватися з колегами з всіх регіонів країни.
 9. Нам довіряють. На даний час з нами працюють на постійній основі більше 450, юридичних та фізичних осіб з 18 областей України.
 10. Орієнтованість на клієнта.  При замовлені товару до 14.00 відвантаження товару здійснюється в цей же день. Також в сезон для того щоб клієнти швидко рішали питання на полі відвантаження продукції проводиться в суботу неділю та святкові дні.
 11. Інформаційна підтримка. Клієнти компанії отримують від менеджерів інформацію про фіто санітарний стан в регіоні та попередні рекомендації контролю хвороб та шкідників.
 12. Наявність товару на складі. Компанія має власні склади. Від так ми маємо товари які можуть закрити технологічні потреби та рішать проблеми будь якому полі.
 13. Зберігання товару. Товар зберігається  на спеціально сертифікованих складах. Також компанія має свої теплі склади де зберігаються рідкі продукти. Товар у нас на складах не перемерзає.
 14. Відстрочки платежу. Для постійних провірених клієнтів ми маємо систему відстрочення платежів та довгострокового кредитування.
 15. Ми не впорюємо товар ми рішаємо проблему. Менеджер проаналізує потребу клієнта товару та порекомендує самий оптимальний варіант для максимально ефективного та швидкого вирішення проблеми.
 16. Місце розташування. Ми знаходимося в м. Кропивницький в самому центрі України тому в всі регіони товар йде 1-2 дні. Вам не потрібно чекати довго товару.
 17. Оптимальна ціна товару. Ціни товару на сайті зазначені на роздрібний об’єм, при потребі оптових об’ємів менеджери готові надати саму оптимальну ціну.
 18. Повернення товару. Якщо Вам по якихось причинах не вдалося використати препарат Ви можете його повернути на протязі 14 днів. Умовою повернення товару є щоб товар був не розкритий та мав товарний вигляд.