АгроМен
вул. Тореза 27 б 25005 Кропивницький , Украина
+380506703642 agromen.com.ua@gmail.com
Графік роботи
Будні дні: 9:00 - 18:00 Вихідні: 10:00 - 15:00
Адреса
м Кропивницький вул. Тореза 27 б
 • +38050-670-36-42
 • +38097-917-42-97
 • Графік роботи
  • Будні дні 09:00 - 18:00
  • Вихідні: 10:00 - 15:00
 • Адреса
  м Кропивницький вул. Тореза 27 б
Ціна

Кількість
Сума до оплати:

Засоби захисту рослин

Посівний матеріал

Шановні колеги та партнери!

 

Ми раді Вас вітати в нашому інтернет-магазині АгроМен. Даний проект був створений професіоналами, які мають досвід роботи в сфері продаж засобів захисту рослин, посівного матеріалу та добрив з більше як 10 річним досвідом. Основною місією АгроМен є плідна співпраця з виробниками сільськогосподарської продукції та садоводами з вирощуванні  та захисті сільськогосподарських культур.

 

В інтернет-магазині АгроМен ви можете купити:

 

 • - Високоякісні насіння посівного матеріала соняшника, кукурудзи, сої, пшениці, ячменю та ріпаку провідних світових виробників насіння.
 • - Засоби захисту рослин провідних компаній виробників (гербіциди, фунгіциди, протруйники, інсектициди, дисиканти та родентициди).

 

Чому потрібно співпрацювати саме з інтернет проектом АгроМен?

 

 • 1. Ви отримуєте якісні засоби захисту рослин та посівний матеріал. Ми даємо гарантію якості та оригінальності продукції. На кожну партію продукції надається сертифікат якості та свідоцтво на гібридне насіння. Також у Вас є можливість перевірки продукції через представника компанії виробника.
 • 2. АгроМен – це не тільки продажі це, ще й якісні консультації з агрономії. Ми надаємо консультації з приводу вирощування сільськогосподарських культур. Наші клієнти можуть отримати високоякісні консультації з живлення рослин, фітопатології захисту від шкідників та бур’янів.
 • 3. В нас ви можете замовити агроконсалтинг.  Ми надаємо послуги аналізу:
 • - Аналіз посівного матеріалу на такі показники як енергія проростання, схожість, захворюваність на фітопатогени.
 • - Аналіз грунту на макро та мікро елементи.
 • - Проведення листової діагностики на вміст елементів живлення.

 

На даний час ми працюємо з виробниками сільськогосподарської продукції з усіх куточків України. Нашою перевагою є те що ми находимося в самому центрі України м. Кропивницький. Тому вся продукція в любий куточок країни максимум йде 1-2 дня. Купити засоби захисту рослин (інсектициди, фунгіциди, протруйники, гербіциди та дисканти) та посівний матеріал соняшника, кукурудзи, сої, зернові та ріпаку ви можете зателефонувавши нашим менеджерам чи заказавши продукцію через корзину магазина.

 

Відвантаження продукції здійснюється зі складів компанії в м.Кропивницький чи зі складів компаній виробників в регіонах де знаходяться їхні склади. При замовлені продукції клієнтами які знаходяться в Кіровоградські обл.. ми маємо можливість доставки даної продукції по взаємній домовленості. Також відвантаження проводиться в інші регіони країни за рахунок Нової Пошти та інших перевізників. Купити засоби захисту та посівний матеріал з наступним відвантаженням та доставкою Ви можете з таких регіонів як:

 

Дніпропетровська, Одеська, Чернігівська, Харківська, Житомирська, Полтавська, Херсонська, Київська, Запорозька, Луганська, Донецька, Вінницька, Кіровоградська, Миколаївська, Сумська, Львівська, Черкаська, Хмельницька, Волинська, Ровенська, Івано-Франківська, Тернопільська, Закарпатська, Черновицька області.

Відгуки Інтернет-Магазину АгроМен
5.0 1 Отзывы Интернет-магазина АгроМен
 • Відгуки Інтернет-Магазину АгроМен
  5
  Дуже давно шукав саме таких відповідальних людей, гарна компанія, товар діевий та не просрочений, доставка без затримок. Дуже вдячний Антоніні, добра та відповідальна, не кідалово! Ціни не гиле! По більше би таких приємних працівників, буду звертатись ще!!! Рекомендую та буду рекомендувати!!!