АгроМен
вул. Тореза 27 б 25005 Кропивницький , Украина
+380506703642 agromen.com.ua@gmail.com
«Інтернет – магазин насіння, ЗЗР, добрив №1 в Україні»
Графік роботи Пн-Пт: 8.00-20.00 Сб-Нд: 9.00-18.00
 • +380500124304
 • +380673642573
 • Графік роботи
  • Пн-Пт: 8.00-20.00
  • Сб-Нд: 9.00-18.00
 • Адреса
  м Кропивницький вул. Тореза 27 б
АгроМен
Ціна

Кількість
Сума до оплати:

Засоби захисту рослин

Посівний матеріал

Виробники

Сільське господарство в Україні, являється бюджетоутворюючим напрямком в Україні. Вирощування сільськогосподарських культур потребує поставки якісних та ефективних засобів захисту рослин, посівного матеріалу та добрив, які максимізують врожаї підприємств. Для якісного захисту рослин та контролю бур’янів, хвороб та шкідників виробники сільськогосподарської продукції потребують поставок якісних гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів та протруйників які максимально ефективно спрацюють на полях та дозволять отримати хороший потенціал врожаю. Також виробникам важливо отримати якісне оригінальне насіння яке має максимально закладений потенціал селекціонерами, насіння яке має відмінні показники схожості та енергії проростання. Тому АгроМен пропонує оригінальні засоби захисту рослин, посівний матеріал та добрива від заводів виробників.

 

Самий крупний інтернет магазин для виробників сільськогосподарської продукції має велику кількість гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів, протруйників та посівного матеріалу соняшника кукурудзи та інших культур, які можуть закрити будь технологічні процеси та запити клієнтів. Замовити які ви можете помістивши їх в корзину чи зателефонувавши нашим агрономам консультантам з подальшою доставкою та гарантією оригінальності продукції. 

 

Як вибрати та купити засоби захисту рослин, посівний матеріал та мікродобрива в Україні

 

Кожин виробник сільськогосподарської продукції стикається з питанням складності закупок засобів ЗЗР та насіння. Потрібно купити якісне оригінальне насіння Євраліза чи Лімангрейна чи мати впевненість в якості купленого гербіциду чи фунгіциду, а також ще й отримати якісну консультацію з використання продуктів при цьому не переплатити за товар. Також виробникам важливо отримати продукцію вчасно, щоб в самі короткі строки внести гербіцид чи фунгіцид. Тому в процесі створення Інтернет магазину АгроМен ми переслідували ціль максимально допомогти господарствам як змога комфортно отримати якісну продукцію та отримати професійну консультацію

 

Щоб оформити замовлення, Вам достатньо виконати декілька не складних дій

 

Ви можете зайти в Інтернет магазин АгроМен та використати каталоги товарів та фільтри товарів які запропонують, Вам варіанти згідно вашого запиту. Сайт розділений на категорії та під категорії. Категорії сайту складаються з - «Посівний матеріал» та «Засоби захисту рослин».

Категорія «Посівний матеріал» складається з під категорій – Насіння соняшника, кукурудзи, ріпаку, сої, ячменю та пшениці. До категорії «Засоби захисту рослин»  входять такі під категорії як – гербіциди, фунгіциди, протруйники, інсектициди, мікродобрива.

Перейшовши на під категорії ви можете скористатися фільтрами для підбору продукції чи знаючи який продукт вам цікавий ввести в строку пошуку назву товару і сайт сам вам видасть даний товар з відображенням його характеристик та ціни. Якщо Вам не вдалося найти товар потрібно подивитися в контактах інформацію і зателефонувати агрономам консультантам які нададуть професійну консультацію.

Таким чином Ви отримаєте якісну консультацію яка дозволить максимально ефективно застосувати гербіциди, фунгіциди правильно висіяти посівний матеріал та отримати максимальний врожай. При цьому всьому вам не потрібно їхати шукати продукцію. Сидячи дома чи в офісі за комп’ютером Ви отримуєте якісну продукцію яка прийде вам вчасно та максимально спрацює у Вас на полях.

 

Які засоби захисту рослин, посівний матеріал та мікродобрива Ви найдете  на АгроМен?

 

Каталог нашого Інтернет магазину ділиться на посівний матеріал де ви можете найти товари які зв’язані з насінням соняшника, кукурудзи, сої, зернових культур різних виробників як Української селекції так іноземного походження. Засоби захисту представлені на сайті різноманіттям гербіцидів широкого спектру дії як системного направлення так і контактного з ґрунтовою дією, наявністю фунгіцидів які захищають від різних хвороб та фітопатогенів та наявністю інших засобів захисту рослин які допомагають Вам отримувати хороші врожаї.

Давайте розглянемо детально кожну категорії і охарактеризуємо їх вміст! При покупці рекомендується звернути на наступні характеристики та особливості продукції:

 • Якщо ви плануєте купити гербіциди то вам потрібно звернути увагу які бур’яни в якій фазі Ви хочете забрати. Гербіциди можна розділити які вносяться перед сходами рослини такі гербіциди називаються ґрунтовими також на сайті ми маємо гербіциди які вносяться по вегетації. Також гербіциди можна розділити які забирають бур’яни з класу злакових так і широколистих бур’янів. Є гербіциди які можуть контролювати всі види бур’янів. Так в магазині можна вибрати гербіциди різних компаній виробників. Так ми маємо препарати компаній Сингента, БАСФ, БАЙЕР, Агрохімічні Технології та інших провідних виробників.
 • Якщо в полі чи на рослинах ми спостерігаємо хвороби, потрібно застосувати фунгіциди. В каталозі представлені фунгіциди з великою кількістю діючих речовин та спектром контролю хвороб. Потрібно чітко розуміти, що для розкриття потенціалу рослин вони не повинні хворіти. Тому правильний підбір фунгіциду це дуже важливо. В каталозі представлені продукти найвідоміших виробників фунгіцидів Нертус, Альфа Смарт Агро, Щолково Агрохім та інших.
 • Щороку на полях спостерігається велика кількість шкідників яка пошкоджує рослини та може призвести втрат врожаю. Тому ми пропонуємо Вам самі ефективні інсектициди для контролю шкідників різного виду та походження. На сайті представлені і ви можете заказати інсектициди системної дії так і контактної чи застосувати препарати комбінованого типу.
 • При висіванні посівного матеріалу важливо щоб зерно було обеззаражене від хвороб та контролювало шкідників. Тому ми маємо в своєму каталозі самі прогресивні протруйники купуючи які можна бути впевненим в захисті насіння на начальних етапах розвитку рослини та закладення стійкого фундаменту для отримання максимального результату.
 • На сайті у нас представлено широкий каталог посівного матеріалу Української так і іноземної селекції соняшника, кукурудзи, ріпаку зернових та інших культур. На сайті ви зможете знайти насіння з тими характеристиками насіння які Вам потрібні за стійкістю за хворобами, періодами вегетації, та іншими агрономічними характеристиками які дозволяють отримувати максимальні врожаї. В каталозі ми маємо насіння провідних виробників: Нертус, Юг Агролідер, Рост Агро, Євраліс Семенс, Лимангрейн, Сингента та інших виробників.

 

Замовлення, оплата та відвантаження продукції на agromen.com.ua

 

Відвантаження чи доставка товару у нас відбувається зручним для Вас методом. Ви можете відвантажити продукцію у нас на складах. Також Ви можете отримати продукцію Новою Поштою та при отримані перевірити товар і тільки після того зробити оплату. Також при наявності партії товару при заказі компанія може сама доставити продукцію своїм автотранспортом чи відвантажити продукцію з регіональних складів компаній виробників. Якщо замовлення здійснюється до 14.00 то відвантаження здійснюється на Нову Пошту день в день. Нашою перевагою є те що ми відвантажуємо продукцію у вихідні, що актуальне для виробників особливо в період жаркого сезону.

 

Оплата за продукцією здійснюється в зручний для вас метод. Можлива оплата по безпалу з нарахуванням ПДВ. Також можлива оплата на картку чи оплата через наложений платіж.

 

 

Географія роботи сайту, куди можливо доставити продукцію?

 

Засоби захисту рослин та посівний серіал доставляється по всій території України. Так ми відправляємо продукцію в усі відділення Нової Пошти в Україні які розташовані в селах так і районних центрах всієї країни. Наші склади знаходяться в центрі країни м. Кропивницькому, що дозволяє доставляти продукцію в усі регіони країни за 1-2 дня. Якщо замовлення продукції здійснюється з Кіровоградської обл. чи областей які знаходяться біля Кіровоградської області, при наявності партії товару ми можемо доставити продукцію своїм автотранспортом.

 

Всі переваги купівлі засобів захисту рослин та посівного матеріалу в нашому Інтернет магазині AGROMEN.COM.UA

 

Чому купувати в нашому онлайн магазині зручно та вигідно:

 

 • Ми дорожим своєю репутацією, яку ми створювали довгі роки, тому ми реалізуємо тільки якісну та сертифіковану продукцію – тільки ОРИГІНАЛ! При покупці продукцію ви отримуєте гарантію від виробника, що Ви отримали оригінальну продукцію яка відповідає ГОСТАм. Якщо з якихось причин продукт не спрацював чи мав якісь негативні показники розбір ситуації буде проводитися компанією виробником.
 • Агрономи-консультанти – це наша гордість. З Вами на зв’язку професійні агрономи консультанти, які можуть проконсультувати Вас по любих питаннях та аспектах вирощування сільськогосподарських культур. Вам зможуть розложити все по полочках на рівні фізіології рослин та порекомендують саме ті агроприйоми які матимуть самий ефективний результат.
 • Ми доставляємо продукцію в любу точку країни. Від замовлення до отримання продукції проходить 1-2 дня. При замовленні продукції ви можете оплатити кошти після отримання та перевірки товару.
 • Ми маємо теплі сертифіковані склади. На наших складах зберігається продукція багатьох компаній виробників. Від так ви отримуєте якісну продукцію не зважаючи на пору року.
 • Наші клієнти мають хороші знижки та ми надаємо їх хороші умови та ціни на продукцію. На сайті вказані ціни на роздрібні замовлення. Якщо ви хочете отримати хорошу оптову ціну. Ви можете звернутися до менеджера і ми дамо Вам знижки.
 • Ми являємося офіційними дистриб’юторами чи дилерами провідних компаній виробників світу, від так ми маємо саму якісну продукцію та можемо надати своїм клієнтам актуальну інформацію про наявність товару, дати хороші знижки та відвантажити якісний оригінальний товар.

 

Найпопулярніші розділи нашого сайту

 

Гербіциди

Фунгіциди

Інсектициди

Мікро- добрива

Протруйники

Насіння соняшника

Насіння кукурудзи

Агрохімічні Технології

Альфа Смарт Агро

Рост Агро

Нертус

Щолково Агрохім

Євраліс Семенс

Юг Агролідер

Євросем

Лимангрейн

Агрономічні статті

Контакти

 

Скориставшись нашою унікальною пропозицією нашого магазину, ви гарантовано станете нашим постоялим партнером!