АгроМен
вул. Тореза 27 б 25005 Кропивницький , Украина
+380506703642 agromen.com.ua@gmail.com
«Інтернет – магазин насіння, ЗЗР, добрив №1 в Україні»
Графік роботи Пн-Пт: 8.00-20.00 Сб-Нд: 9.00-18.00
 • +380500124304
 • +380673642573
 • Графік роботи
  • Пн-Пт: 8.00-20.00
  • Сб-Нд: 9.00-18.00
 • Адреса
  м Кропивницький вул. Тореза 27 б
Ціна

Кількість
Сума до оплати:

Фунгіцид Фунгімакс Агрохімічні технології

 • 354.64 грн/л
В наличии
ID: 24994
Зателефонуйте нам

 • +380678137399
 • +380501012343
 • +380500124304
 • +380673642573

Заходьте до нас на Ютуб, вайбер чат,фейсбук. Та отримуйте багато інформації

Виробник

Агрохімічні технології

Діюча речовина

Тіофанат-метил 200 г/л + Пропіконазол 120 г/л+, триадимефон 50 г/л

Тара

Каністра 10 л

Культура

Зернові, соя, цукровий буряк

Об'єкт дії

Широкий спектр хвороб

Препаратна форма

Концентрат емульсії

Тип дії

Системної

Норма робочого розчину на га

200-400 л/га

Температура використання

+15 до + 22 градусів

 

Прогорнувши сторінку в низ, ви можете ознайомитися з отзивами про фунгіцид Фунгімакс.

 

Фунгіцид Фунгімакс - системний високоефективний 3-х компонентний фунгіцид з широким спектром дії проти боротьби з найбільшими хворобами зернових. За допомогою вдалого поєднання трьох найефективніших компонентів швидко показує результати, навіть в посушливих кліматичних умовах та високих температурах.

 

Фунгімакс застосовують на зернових для боротьби з : борошнистою росою, жовтою іржою, гельмінтоспоріозом, антракнозом, септоріозом листя зернових. А також на ряді інших культур: борошнистій росі буряка, церкоспорозі буряка, фузаріозі сої та церкоспорозі сої, склеротеніозі сої..

 

Перевагами фунгіциду Фунгімакс є:

 • вміння швидко поглинатися поверхнею листка,
 • контроль всіх основних зернових хвороб
 • має високу рентабельність застосування
 • забезпечує пролонговану захисну дію та виражене лікування
 • під дією високих температур та посухи має ефективну дію
 • передбачує виникнення резистентності

 

Як діє Фунгімакс?

Діюча речовина фунгіциду: пропіконазол, триадимефон, тіофанат-метил.

 

Пропіконазол характеризується широким спектром фунгіцидної дії. Ефективний проти недосконалих грибів дейтероміцетів, базидіоміцетів та аскоміцетів. Уповільнює біосинтез ергостерину та спороутворення. Під впливом пропіконазолу гриби зупиняють розвиток через 2 дні. Діюча речовина має більшу дію на вегетативні організми. Найкращий вплив має на борошнисту росу, іржу та плямистість листя.

 

Триадимефон – механізм дії полягає в інгібуванні процесу синтезу ергостерину у клітинах патогену, завдяки цьому стінки грибкового збудника руйнуються і міцелій гине. Ефективний проти іржі, борошнистої роси та плямистості листя.

 

Тіофанат-метил – два способи дії, він інгібує процес дихання збудників грибкових хвороб та здатний зупинити поділ ядра клітини. Найефективніший проти кореневої гнилі та борошнистої роси.

 

В комплексі ці три діючих речовини здатні знижувати ризики виникнення резистентності патогенів та контролювати небезпечні грибкові хвороби.

 

Рекомендації по застосуванню

 

Культурна рослина

Норма витрати препарату . л/га

Озима пшениця, яра пшениця

0,7-1,0

Цукровий буряк

1,0

Соя

0,7-1,0

 

Фунгіцид Фунгімакс (каністра 5 л) норма витрат та інструкція по застосуванню.

 

Фунгіцид Фунгімакс для пшениці, ячменю застосовується в нормі 0,7 - 1 на гектар – при високому відсоткові захворювання рекомендується застосовувати максимальну норму. Також фунгіцид застосовують на сої та цукровому буряку в нормі 1 літр на  гектар. Також препарат можливо застосовувати на соняшнику . Використання гербіциду Фунгімакс та його ефективна дія на хвороби відображається на відео.

 

Також ми рекомендуємо фунгіцид Фунгімакс змішувати з багатьма баковими партнерами:

 

 1. Фунгімакс 0,7 л/га + Гербіцид Гренадер 0,02 кг/га
 2. Фунгімакс 0,7 л/га + Дисулам 0,5 л/га

 

Фунгіцид Фунгімакс є найкращим для первинного обробітку зернових культур (Т0/Т1).

 

Найефективніше проявляє себе за умови своєчасного застосування при перших ознаках хвороби та з урахуванням прогнозу погоди. При умовах недостатньої кількості вологи високоефективний у Т2 на зернових. Оптимальними температурами для роботи з фунгіцидом є +15 та + 22 градуси, хоча показує хороші результати від + 6 градусів, а також при різних погодних умовах.

 

Вплив води на ефективність препарату: кисла та нейтральна впливають добре, при pH 7,5-8,0 лужній реакції води або розчину потрібно використовувати pH коректор або швидко використовувати робочий розчин, щоб уникнути лужного гідролізу препарату.

 

Увага!!! Важливо інформація.

 

Шановний партнере! В даному блоці ми хочемо розповісти та донести інформацію, чому саме в магазині АгроМен потрібно купити фунгіцид Фунгімакс від компанії виробника Агрохімічні Технології.

 

1. Ми розуміємо що Ви хочете отримати якісний препарат який Вам дасть результати на полі. Також ми розуміємо, Ви хвилюєтеся за якість продукції тому, що від того залежить які ви отримаєте врожаї. Ми розуміємо що Вам потрібно заплатити податки, заплатити орендну плату роздати паї – і це все залежить від того яку продукцію ми Вам відвантажимо. Які ми можемо дати гарантію?

 

Ми працюємо з 2013 року нашими клієнтами являються виробники сільськогосподарської продукції з усієї України. Загальний земельний банк  наших постійних клієнтів більше 100 тис гектар.

 

Наша компанія продає тільки сертифіковану продукцію компаній виробників, а від так ми являємося сертифікованими офіційними дистриб’юторами.  Якщо ви хочете купити фунгіцид Фунгімакс від компанії виробника Агрохімічні Технології на дану продукцію Вам буде надано сертифікати на відповідну партію.

 

2. В багатьох є запитання в який строк можливо отримати товар, чи вчасно ви зможете внести гербіцид чи фунгіцид в сезон. Саме від цього важливого запитання залежить чи вчасно буде проведена боротьба з шкідниками, хворобами чи бур’янами. Ми знаходимося в м. Кропивницькому – це центр країни. Ми рівновіддалені від всіх регіонів доставка товару проходить в будь який куточок країни за 24-48 годин.

 

Що є дуже вигідно з логістичної сторони та швидкості доставки. Фунгіцид Фунгімакс, Ви можете купити в таких регіонах як Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Луганськ, Луцьк, Львів,Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів та їх районі центри.

 

3. В наш час агро технології змінюються дуже швидко. Тому на даний час на перший план виступає якість консультацій та рекомендацій які компанії які реалізують продукцію надають покупцям. Наші агрономи консультанти з величезним досвідом можуть проконсультувати Вас з питання застосування фунгіцид Фунгімакс та інших пестицидів.

 

4. Ціноутворення – купить по дешевше! Не завжди дешевше буде значити, що ви не отримаєте кучу проблем з якістю продукції. На даний час на будь який продукт має свою ринкову ціну. На фунгіцид Фунгімакс ціна вказана за літр формується з рекомендованої мінімальної ціни компанії виробника та знижки за об’єм. Якщо ви являєтеся оптовим покупцем, то Вам потрібно звернутися до менеджера для отримання знижки за опт.

Аналоги

Супутні товари
Відгуки
Відгуків поки немає. Будьте першим, хто залишить відгук про товар “Фунгіцид Фунгімакс”

Написати відгук