АгроМен
вул. Тореза 27 б 25005 Кропивницький , Украина
+380506703642 agromen.com.ua@gmail.com
Графік роботи
Будні дні: 9:00 - 18:00 Вихідні: 10:00 - 15:00
Адреса
м Кропивницький вул. Тореза 27 б
 • Графік роботи
  • Будні дні 09:00 - 18:00
  • Вихідні: 10:00 - 15:00
 • Адреса
  м Кропивницький вул. Тореза 27 б
Ціна

Кількість
Сума до оплати:

Фунгіцид Абакус БАСФ

 • 498.58 грн/л
В наличии
ID: 15875
Зателефонуйте нам

 • +38050-670-36-42
 • +38097-917-42-97

Ми в соціальних мережах і месенжерах

Виробник

БАСФ

Діюча речовина

Піраклостробін (62,5 гр/л) + епоксиконазол (62,5 гр/л)

Хімічна група

Стробілуріни + триазоли

Розподіл у рослині

Транс ламінарний та системний

Препаративна норма

Суспо-емульсія (СЕ)

Тара

10 л

Культура

Пшениця озима та яра, ячмінь озимий та ярий, кукурудза, цукрові буряки, соя

 

Спектр дії

Борошниста роса, септоріоз листя, бура листкова іржа, септоріоз колосу, сітчаста плямистість, борошниста роса, фузаріоз, іржа, антракноз гельмінтоспоріоз, , пероноспороз

Температура використання

Не вище +25 0С,

за вологості повітря не нижче 40 %

Використання в бакових сумішах

Може застосовуватись з іншими ЗЗР (в окремих випадках необхідно провести тест на сумісність)

Норма робочого розчину

200-400 л

Тип дії

Системно-контактний


Фунгіцид Абакус – інноваційний фунгіцид який має в своєму складі дві діючі речовини, що дозволяє ефективно контролювати широкий спектр найнебезпечніших хвороб культурних рослин

 

Абакус – це препарат нового покоління, що прекрасно зарекомендував себе як фунгіцид що захищає від грибкових хвороб зернові культури, кукурудзу, сою та цукрові буряки. Застосування препарату має подвійну дію на рослини: забезпечення надійного контролю хвороб зернових (хвороби колосу та листя) та стимулює фізіологічні процеси, які знижують вплив стресових умов на рослини і підвищують оптимальні показники урожайності, що в цілому веде до збільшення врожаю і його якості.

Абакус підвищує показники життєздатність рослин за рахунок покращення стійкості культури до несприятливих умов. В свою чергу це дозволяє рослинам направити енергію на продукування більшої кількості зерна. Використання даного фунгіциду дозволяє домогтися збільшення стійкості рослин до стресів, кращого засвоєння ґрунтового азоту, збільшення продуктивності фотосинтезу, збільшення врожайності.

 

Комерційна інформація

 

Купить фунгіцид Абакус – Ви можете зателефонувавши нашим менеджерам-консультантам. Замовити товар через корзину чи написавши нам на електронну пошту.

Ціна на фунгіцид Абакус на сайті указана за роздрібний об’єм. При замовленні оптового об’єму товару, ціну уточняйте в менеджера.

Оплата товару здійснюється – Наложений Платіж, Оплата на карту Приват 24, Перерахування коштів на розрахунковий рахунок з подальшою реєстрацією ПДВ.

Відвантаження та доставка препарату здійснюється по всій території України компаніями перевізниками (Нова Пошта), а також відвантаження здійснюється з складів компанії.

 

Регламент застосування

 

Культура

Норма витрати препарату

Термін застосування

Спектр дії

Кратність обробок

Пшениця озима та яра

1,25-1,75 л/га

В період вегетації

Борошниста роса, септоріоз листя, бура листкова іржа, септоріоз колосу

2

Ячмінь озимий та ярий

1,25-1,75 л/га

В період вегетації

Сітчаста плямистість, борошниста роса

2

Кукурудза

1,5-1,75 л/га

В період вегетації

Фузаріоз, іржа, гельмінтоспоріоз

2

Цукрові буряки

1,25-1,75 л/га

В період вегетації

Церкоспороз, пероноспороз

2

Соя

0,75-1,5 л/га

В період вегетації

Борошниста роса, септоріз, антрактоз, пероноспороз

2

 

Рекомендації агрономів щодо застосування фунгіциду Абакус

 

Першою умовою в приготуванні робочого розчину є вода - чиста водопровідна або з колодязя. Температура води близько + 10- + 16 ?. Не беріть воду з ставків та інших водойм, в ній переважає багато мулистих частинок, які зменшують ефективність за рахунок зав'язування діючої речовини. Препарат виливають в ємність для маточного розчину. Розчин ретельно перемішати, не розливаючи. Перелити маточний розчин в обприскувач через сито або марлю, долити потрібну кількість води.

 

На посівах зернових за умові належного волого забезпечення максимальна ефективність та економічна віддача препарату досягається під час застосування Абакус по прапорцевому листку (ВВСН 37-39). Якщо на полі недостатньо продуктивної вологи оптимальною фазою буде початок або середина виходу рослини в трубку (ВВСН 32-35), в цей час в ґрунті ще присутні в достатній кількості запаси продуктивної вологи. Норма витрати препарату становить 1,25 – 1,75 л/га. Оптимального терміну для внесення фунгіциду Абакус немає, все залежить від того якого результату необхідно досягти. Якщо фунгіцид вноситься в період кущіння, то відбувається захист посівів від хвороб з метою максимального функціонування листової поверхні — що дає їй змогу продукувати асимілянти для закладання бокових пагонів. На другому етапі, початок виходу в трубку, фунгіцид бореться з основними проблемами, з борошнистою росою, септоріозом та жовтою іржею.

 

По кукурудзі для більш високої ефективності рекомендовано двократне внесення фунгіциду. Перше внесення у фазу 8-10 листків, друге у фазу початку викидання волоті. Це забезпечить максимальний захист рослини в на увесь період вегетації, та якомога краще вплинути на якість урожаю. Якщо потреби у двократному внесенні немає, але є необхідність застосування фунгіциду, можна вносити одноразово у будь яку з вище вказаних фаз.

 

Застосування Абакус по сої рекомендується за перших ознак хвороби або у фазу бутонізації в нормі витрати 0,75 – 1,5 л/га. З технологічного погляду краще розділити його на два внесення: на початку бутонізації та в фазі наливу бобів або в кінці цвітіння. Це дозволить захистити різні яруси культури від хвороб.

 

Слід пам’ятати, що фунгіцид не можна використовувати за температури вище +25 0С та за  вологості повітря не нижче 40%, також  рослина не повинна перебувати у стресі.

 

Переваги застосування фунгіциду Абакус від компанії БАСФ

 

Перевагою Абакує є його хімічна група (стобілурини + триазоли), що забезпечує максимально тривалу профілактичну та надійну лікувальну дію проти широкого спектра хвороб. Абакус забезпечує AgCelence-ефект:

 • підвищення врожайності та якісних показників урожаю;
 • збільшує масу тисячі насінин;
 • стимулює процеси фотосинтезу та подовжує період вегетації;
 • активація нітрогеназної активності посівів, краще засвоєння азоту та добрив з ґрунту;
 • підвищує стійкість рослин до несприятливих умов навколишнього середовища.

 

При використанні препаратів AgCelence у рослини підвищуються показники життєдіяльності, що позитивно впливає на якість врожаю та його конкурентоспроможність на ринку. За рахунок дії препаратів Абакус рослини стають більш стресостійкими до впливу негативних факторів тому краще витримують спеку, холод, посуху. Використання даного фунгіциду також позитивно впливає на процес виробництва та  дає змогу заощадити час та ресурси. Рослини під впливом продуктів AgCelence завжди забезпечують стабільно високий урожай навіть за несприятливих умов.

Аналоги

Супутні товари
Відгуки про товар

Середня оцінка товару

5.0

Всього оцінок: 1

5 (1)
4 (0)
3 (0)
2 (0)
1 (0)

Написати відгук

 • Дмитрий 2019-04-04
  (5)
  Отлично справился мучнистой росой на пшенице, буду обращаться