АгроМен
вул. Тореза 27 б 25005 Кропивницький , Украина
+380506703642 agromen.com.ua@gmail.com
Графік роботи
Будні дні: 9:00 - 18:00 Вихідні: 10:00 - 15:00
Адреса
м Кропивницький вул. Тореза 27 б
 • +38050-670-36-42
 • +38097-917-42-97
 • Графік роботи
  • Будні дні 09:00 - 18:00
  • Вихідні: 10:00 - 15:00
 • Адреса
  м Кропивницький вул. Тореза 27 б
Ціна

Кількість
Сума до оплати:

Гербіцид Діален Супер

 • 352.28 грн/л
В наличии
ID: 32655
Зателефонуйте нам

 • +38050-771-55-51
 • +38067-563-26-29
 • +38050-670-36-42
 • +38097-917-42-97

Ми в соціальних мережах і месенжерах
Назва продукту Діален Супер
Активний компонент 2,4 - Д 344 грама на літр, Дикамба 120 грам на літр
Виробник Syngenta
Тара Упаковка 10 літрів
Застосовуються на рослинах Злакові рослини, кукурудза, пшениці затята і озимі, ярого ячменю
Спектр контролю Однорічний і довголітній бур'ян і також 2М - 4 Х і 2, 4 - Д паростки


 

Високоефективний захист посівів злакових культур проти бур'янів з гербіцидом Діален Супер

 
Селективний пестицид Діален Супер зареєстрований компанією Сингента для боротьби з бур'янами за захист злакових культур. До складу гербіциду входять два активних компоненти під назвою 2,4 -Д і дикамба. Розташований в 10 літрової пластикової тари.
 
 
Пестицид використовують на таких культурних рослинах як кукурудза, яру і озима пшениця, ярий ячмінь з метою захисту від бур'янів. Також його можна застосовувати в іншому місці для ліквідації бур'янів, але необхідно визначити норму, що не є простим.
 
 

Комерційна інформація

 

Купить гербіцид Діален Супер – Ви можете зателефонувавши нашим менеджерам-консультантам. Замовити товар через корзину чи написавши нам на електронну пошту.

Ціна на гербіцид Діален Супер на сайті указана за роздрібний об’єм. При замовленні оптового об’єму товару, ціну уточняйте в менеджера.

Оплата товару здійснюється – Наложений Платіж, Оплата на карту Приват 24, Перерахування коштів на розрахунковий рахунок з подальшою реєстрацією ПДВ.

Відвантаження та доставка препарату здійснюється по всій території України компаніями перевізниками (Нова Пошта), а також відвантаження здійснюється з складів компанії. 

 

Обсяг використання гербіциду на злакової культури:

 

 • озимої пшениці - 0,8 літри на 1 гектар посівної площі;
 • ярої пшениці та ячмені - 0,5 - 0,7 літра на 1 гектар;
 • кукурудзи - 1 - 1,25 літрів на 1 гектар.
 • Оптимальний обсяг робочої суміші становить 250 - 300 л.
 
 
 
Діапазон впливу на бур'яни:
 
Даний препарат призначений для використання проти однорічних і багаторічних бур'янів, а також проти бур'янів у яких стійкість 2М - 4Х і 2,4-Д.
 
 
 
Препарат використовують коли на с / г угіддях є всі види бобової, волошкової, Бодякової, берізка бур'янів і також (горця, гірчиці, маку, канатника, Теофраста, осотів, Пікульник, дика редька, пастуша, сумка, щавель, підмареник і ін.) .
 
Щоб знищити бур'яни необхідно додержіваться всіх вимог до підготовки робочого розчину і ретельно проводити обробку саджанців.
 
 

Перевага пестициду Діален Супер перед іншими гербіцидами

 
 • Гнучкий у використанні (гнучкий до застосування як для ярої зернової культури і також до кукурудзи).
 • Великий діапазон контролю (контролює однорічні так і багаторічні дводольні бур'яни, завдяки вдалій комбінації двох активних елементів).
 • Довгий період захисту (швидке всмоктування бур'янами діюча речовина і правильний розподіл забезпечує великий період контролю).
 • Висококонцентрована діюча рідина забезпечує мінімальне використання діючої речовини.
 • Не має потреби в бакових партнерах, гнучкість у використанні.
 • Не має загроз для наступних посадок культурних рослин де проводилася обробка.
 
 
Даний пестицид є найпоширенішим системним гербіцидом на ринку. Він чітко призначений для боротьби з однорічними і багаторічними бур'янами в захисті зернової культури і кукурудзи. Використання гербіциду забезпечує надійний захист від осоту і берізки, тому що знищує їх через корінь бур'яну.
 
 
Механізм впливу
 
Після обробки гербіцидом Діален Супер проникає через листки і корінь в бур'яни і після проникнення рухається по тілу бур'яну в різні боки.
 
Діюча речовина пестициду блокує процес фотосинтезу і перешкоджає поділу клітин, в результаті окрема частина бур'яну починає деформування що найближчим часом призводить до загибелі.
 
Гербіцид має можливість вільно пересуватися по бур'яну що дає можливість його ліквідувати і не дати шансу на регенерацію.
 
 
 
Способи та період обробки, норма застосування чинного розчину
 
 
 
Щоб досягти максимального результату від внесення пестициду в стадію інтенсивного формування бур'янів необхідно, використовувати для внесення рідини класичний пристрій з Т - образною насадкою.
 
Обприскування проводять при тиску 2,5 і 3 бар. Під час інтенсивного розмішування необхідний обсяг Діален Супер заливають не посередньо в бак обробного пристрою, до цього потрібно його заповнити водою.
 
 
Необхідно знати! Використання гербіциду потрібно в сприятливих для нього умовах. Наприклад сприятливим для нього є температурний режим від 10 до 25 градусів. Гербіцидну дію боїться сірості і невеликих опадів, дані умови можуть знизити його ефективність.
 
 
Характер впливу
 
Період повної ліквідації в сприятливому середовищі для дії Діален Супер на бур'ян рослини становить приблизно від 7 до 15 діб з моменту Обприскування, тільки за умови що діючою речовиною не завадило вбратися в бур'ян дощ протягом 5 - 6 годин з моменту обробки.
 
 
 
В іншому випадку гербіцид може змити дощем, і він ніяк не діятиме на бур'ян. Також не рекомендовано проводити внесення гербіциду, якщо температура становить більше 30 градусів.
 
 
Період дії
 
Якщо додержуватися норм під час розведення гербіциду, культура буде захищена від бур'янів на тривалий період від 4 до 5 тижнів, що в свою чергу знизить конкуренцію культурному рослині і забезпечить його швидке зростання. Період захисту також залежить від стадії формування бур'янів.
 
 
Токсичність пестициду Діален Супер
 
Пестицид відноситься до 2 класу небезпеки дії по відношенню до людини і ссавців і до 3 класу по впливу на бджіл джмелів. Діален супер дозволяється застосовувати в середовищах де є водойми і місця, де розводять рибу, без побоювань про екологію.
 
 
Додержівайтесь головних правил по застосуванню гербіцидів на своїх ділянках, з моменту зіткнення хімічної речовини в руки і іншим органам людини, то місця необхідно помити з мильним засобом.

 

Супутні товари
Відгуки про товар

Середня оцінка товару

5.0

Всього оцінок: 1

5 (1)
4 (0)
3 (0)
2 (0)
1 (0)

Написати відгук

 • Вадим 2019-01-10
  (5)
  покупал ранее, виконав всі рекомендації які надали консультанти компанії АгроМен, результатом був задоволений, тому будемо співпрацювать) Рекомендую.