АгроМен
вул. Тореза 27 б 25005 Кропивницький , Украина
+380506703642 agromen.com.ua@gmail.com
Графік роботи
Будні дні: 9:00 - 18:00 Вихідні: 10:00 - 15:00
Адреса
м Кропивницький вул. Тореза 27 б
 • +38050-670-36-42
 • +38097-917-42-97
 • Графік роботи
  • Будні дні 09:00 - 18:00
  • Вихідні: 10:00 - 15:00
 • Адреса
  м Кропивницький вул. Тореза 27 б
Ціна

Кількість
Сума до оплати:

Гербіцид Еталон (Альфа Смарт Агро)

 • 195.48 грн/л
В наличии
ID: 5068
Зателефонуйте нам

 • +38050-771-55-51
 • +38067-563-26-29
 • +38050-670-36-42
 • +38097-917-42-97

Ми в соціальних мережах і месенжерах

Виробник

Альфа Смарт Агро

Клас препарату

Гербіцид

Діюча речовина

Ацетохлор 900 г/л

Призначення

Ґрунтовий гербіцид

Формуляція

Концентрат емульсії

Культура

Кукурудза 1,5-3 л г/га

Соняшник 1,5-3 л/га

Соя 1,5-3 л/га

Шкідливий об’єкт

Дводольні бур’яни та однорічні злакові

Тара

Каністра по 20 л

 

Характеристика гербіциду Еталон

 

Ґрунтовий гербіцид Еталон виробником якого є компанія Альфа Смарт Агро застосовується для захисту соняшнику, кукурудзи, сої та картоплі від однорічних злакових та широколистих бур’янів. До складу гербіциду входить одна з найпопулярніших діючих речовин ацетохлор 900 г/л. Препарат Еталон є аналогом всім відомого гербіциду Харнес. Формуляція гербіциду концентрат емульсії що дає можливість ефективного застосування гербіциду.

 

Комерційна інформація

 

Купить гербіцид Еталон – Ви можете зателефонувавши нашим менеджерам-консультантам. Замовити товар через корзину чи написавши нам на електронну пошту.

Ціна на гербіцид Еталон на сайті указана за роздрібний об’єм. При замовленні оптового об’єму товару, ціну уточняйте в менеджера.

Оплата товару здійснюється – Наложений Платіж, Оплата на карту Приват 24, Перерахування коштів на розрахунковий рахунок з подальшою реєстрацією ПДВ.

Відвантаження та доставка препарату здійснюється по всій території України компаніями перевізниками (Нова Пошта), а також відвантаження здійснюється з складів компанії. 

 

Застосування гербіциду Еталон

 

Соняшник:

Гербіцид Еталон застосовується на соняшнику в нормі 1,5 – 3 л на гектар. Гербіцид вноситься як ґрунтовий препарат. Внесення препарату необхідно провести до посіву, під час посіву чи після посіву але до сходів культурної рослини. Норма робочого розчину повинна становити 250-300 л/га

 

Кукурудза:

Гербіцид на кукурудзі вноситься до сходів культурної рослини. Норма гербіциду становить 2-3 л на гектар. Рекомендована норма робочого розчину на гектар становить 250 – 300 л/га.

 

Рекомендації агрономів по застосуванню гербіциду Еталон

 

Перед внесенням гербіциду рекомендується вирівняти ґрунт. Структура ґрунту повинна бути дрібнокомкувата без наявності на полі великих валунів та брил з ґрунту.

Внесення гербіциду. При відсутності вологи та суховіїв весною гербіцид рекомендується вносити в перед посівну культивацію з наступним посівом на протязі 12 годин.

При неможливості проведення операції по внесенню гербіциду в передпосівну культивацію, гербіцид вносять після посіву до сходів рослини. Рекомендується провести закладення гербіциду важкими голчатими котками.

Внесення гербіциду без закладення препарату рекомендується проводити тільки при наявності вологи чи випаданню  на протязі 2-5 годин опадів.

Норма робочого розчину повинна становити 250-300 л/га. При посушливій весні та відсутності опадів та суховіїв рекомендується норму виливу розчину збільшити до 400 л/га. 

Не рекомендується застосовувати гербіцид коли ґрунт ще не прогрівся та при великій ймовірності приморозків на ґрунті.

Для контролю ширшого спектру бур’янів рекомендується гербіцид застосовувати в бакових сумішах з іншими ґрунтовими гербіцидами на основі прометрину, тербуталазину та інших діючих речовин.

УВАГА. Гербіциди на основі ацетохлору мають часткову фіто токсичність тому рекомендується продумувати внесення норм препарату та при можливих умовах що до промивання препарату зменшувати дозу гербіциду.

При попаданні рослини в гербіцидну воронку рекомендується провести операції окислення та нейтралізації дії гербіциду з наступним внесенням антистресантів та гуматів.

 

Переваги застосування гербіциду

 

Гербіцид захищає культурні рослини від бур’янів на протязі 4-6 неділь

Застосування ґрунтового гербіциду Еталон, є одним з оптимальних прийомів захисту соняшника від дводольних бур’янів та однорічних злакових.

При застосуванні гербіциду зменшуються затрати на технічні роботи по знищенню бур’янів.

Має широкий спектр контролю бур’янів.

Гербіциди з діючою речовиною ацетохлор застосовується на 70 % полів, на яких вирощується соняшник.

Гербіцид можливо застосовувати на широкому спектру культурних рослин.

Супутні товари
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим, хто залишить відгук про товар “Гербіцид Еталон (Альфа Смарт Агро)”

Написати відгук