АгроМен
вул. Тореза 27 б 25005 Кропивницький , Украина
+380506703642 agromen.com.ua@gmail.com
Графік роботи
Будні дні: 9:00 - 18:00 Вихідні: 10:00 - 15:00
Адреса
м Кропивницький вул. Тореза 27 б
 • Графік роботи
  • Будні дні 09:00 - 18:00
  • Вихідні: 10:00 - 15:00
 • Адреса
  м Кропивницький вул. Тореза 27 б
Ціна

Кількість
Сума до оплати:

Інсектицид Редінг БЕСТ

 • 883.19 грн/л
В наличии
ID: 18095
Зателефонуйте нам

 • +38050-670-36-42
 • +38097-917-42-97

Ми в соціальних мережах і месенжерах

Виробник

БЕСТ

Діюча речовина

Імідаклоприд, 250 г/л + лямда-цигалотрин, 80 г/л

Препаративна форма

Концентрат суспензії

Тара

5 л

Культура

Пшениця, ріпак, яблуня

Шкідливі об’єкти

Широкий спектр шкідники

Температура використання

Від +10 до +25ОС

Використання в бакових сумішах

Сумісний з іншими інсектицидами, фунгіцидами та мікродобривами, які не мають рH води менше 5

Норма робочого розчину на 1 га

200 – 400 л/га.

Тип дії

Контактно – кишковий

Аналог

Оперкот Акро, Контадор Дуо, Наповал


Системний інсектицид контактно-кишкової дії проти широкого спектру сисних і листогризучих шкідників

                                                  

Інсектицид Редінг від компанію БЕСТ, це препарат який дозволяє контролювати великий спектр шкідників польових та садових культур. Інсектицид має таку компоновку  діючих речовин які дозволяють знищувати шкідника як контактно при знаходженні шкідника на рослині так і захищати системно на протязі 20 днів від приходу нових хвиль шкідників. Завдяки своїй вартості та нормі використання інсектицид є економічно доці йно застосовувати в превентивних мірах для попередження шкідника на полі.

 

Комерційна інформація

 

Купить інсектицид  Редінг дуже легко! Ви  можете зателефонувати нашим менеджерам консультантам та залишити замовлення. Також можливо Замовити товар через корзину магазину чи написати нам на електронну пошту.

Ціна на інсектицид  Редінг на сайті указана за роздрібний об’єм. При замовлені оптового об’єму товару, ціну уточняйте у менеджера.

Оплата товару здійснюється – Наложений Платіж, Оплата на картку Приват 24. Перерахування коштів на розрахунковий рахунок з подальшою реєстрацією з ПДВ.

Відвантаження інсектициду Редінг та доставка здійснюється по всій території України компаніями перевізниками (Нова Пошта), а також відвантаження здійснюється з складів компанії.

 

Механізм роботи та властивості інсектициду Редінг

 

Коли є загроза пошкодження або повного знищення вашого врожаю, шкідниками необхідно застосувати інсектицид Редінг. Препаратна форма інсектициду представляє собою системний інсектицид шлунково-контактної дії  в боротьбі проти най поширених шкідників на пшениці, ріпаку та яблуні. Завдяки вдало підібраних діючих речовини імідаклоприд та лямда-цигалотрин, дуже швидко поглинаються рослинами, та переносяться по всій поверхні. При потраплянні  в організм комах та гусені впливає на їх нервову систему, потім наступає параліч і шкідники швидко гинуть.  Захисний період  триває до 30 днів.

 

Рекомендації по нормах застосування інсектицида Редінг

 

Інсектицид застосовується при наявності великої шкідливих кількості шкідників. Найбільший результат обробки, при температурі повітря від +10 до +26О С, та при швидкості вітру до 3 м/с. Норма витрат води повинна бути від 200 до 400 літрів на 1 гектар. Редінг можливо застосовувати з багатьма препаратами, але необхідно провести окреме пробне змішування. Малотоксичний , має 2 клас небезпечності, Інсектицид токсичний для бджіл. Після внесення препарату забороняється проводити механічну обробку до 4 діб, та ручні роботи на полі до 10 діб. На посівах пшениці та ріпаку  кількість обробіток - одна, на яблунях до двох раз.  Обов’язково дотримуватись правил безпеки, при попадання інсектициду на очі та відкриту частину тіла, необхідно промити великою кількістю води.

 

Культура

Шкідники

Норма витрати препарату, л/га

Пшениця озима

Клоп шкідлива черепашка, блішки, попелиці,  п’явиці, трипси

0,1 – 0,15

Ріпак ярий та озимий

Ріпаковий квіткоїд, хрестоцвіті блішки

0,1 – 0,15

Яблуня

 Каліфорнійська щитівка, яблунева, попелиці, плодожерки, листовійки

0,1

 

Основні переваги застосування інсектициду Редінг

 

При дотримання  норм та регламенту препарат не має токсичності. Має довгу захисну дію, високу швидкість знищення шкідників. Має системну дію, ефективний до шкідників які знаходяться в середині у рослині. Завдяки вдосконаленим діючим речовинам, має низьку норму застосування, та відносно не високу ціну.

Аналоги

Супутні товари
Відгуки про товар

Середня оцінка товару

5.0

Всього оцінок: 1

5 (1)
4 (0)
3 (0)
2 (0)
1 (0)

Написати відгук

 • Всеволод 2019-10-15
  (5)
  даний препарат є дуже ефективним проти шкідників, використовував на пшениці, результатом задоволений, тільки треба відповідально та ретельно віднестись до норми використання Редингу