АгроМен
вул. Тореза 27 б 25005 Кропивницький , Украина
+380506703642 agromen.com.ua@gmail.com
Графік роботи
Будні дні: 9:00 - 18:00 Вихідні: 10:00 - 15:00
Адреса
м Кропивницький вул. Тореза 27 б
 • +38(050)011-99-43
 • +38(067)192-32-01
 • Графік роботи
  • Будні дні 09:00 - 18:00
  • Вихідні: 10:00 - 15:00
 • Адреса
  м Кропивницький вул. Тореза 27 б
Ціна

Кількість
Сума до оплати:

Регулятор росту Хлормекват-Хлорид БАСФ

 • 80.85 грн/л
В наличии
ID: 12134
Зателефонуйте нам

 • +38(050)012-43-04
 • +38(067)813-73-99
 • +38(050)011-99-43
 • +38(067)192-32-01

Заходьте до нас на Ютуб, вайбер чат,фейсбук. Та отримуйте багато інформації

Виробник

БАСФ

Діюча речовина

Хлормекват-Хлорид (750 г/л)

Препаративна форма

Розчинний концентрат

Тара

10 л

Культура

Зернові культури

Температура використання

Від +15 0С

Використання в бакових сумішах

Допускається в бакових сумішах з фунгіцидами та інсектицидами не фосфор органічної групи

Норма робочого розчину

200-300 л/га

Тип дії

Системний

 

 

Хлормекват-Хлорид – незамінний препарат там де використовуються інтенсивні технології вирощування зернових культур, особливо на сортах схильних до вилягання та застосування великих нормах азотних добрив, а також при надмірному зволоженні

 

Хлормекват-Хлорид – невід’ємний препарат в господарствах де вирощують зернові культури з застосуванням інтенсивних технологій. Інтенсивні технології передбачають внесення великої кількості азотних добрив, як відомо азот стимулює рослину до інтенсивного росту, на початкових етапах розвитку зернових це приносить користь, але в подальшому це негативно впливає на розвиток. Під час швидкого росту механічні тканини рослини не встигають сформуватись, тому як тільки почне наливатись колос або настануть несприятливі погодні умови відбудеться вилягання культури.

 

Те сам е стосується і надмірного зволоження. Хлормекват-Хлорид створений для того аби розвинути механічні тканини, що в сою чергу потовщить соломину та скоротить її довжину. За рахунок скорочення соломини рослина менше затрачатиме енергії на транспортування поживних речовин до колосу, а отже зможе витратити її для формування урожаю.

 

Комерційна інформація

Купить регулятор ростру Хломекват-Хлорид – Ви можете зателефонувавши нашим менеджерам-консультантам. Замовити товар через корзину чи написавши нам на електронну пошту.

Ціна на регулятор росту Хлормеква-Хлорид  на сайті указана за роздрібний об’єм. При замовленні оптового об’єму товару, ціну уточняйте в менеджера.

Оплата товару здійснюється – Наложений Платіж, Оплата на карту Приват 24, Перерахування коштів на розрахунковий рахунок з подальшою реєстрацією ПДВ.

Відвантаження та доставка препарату здійснюється по всій території України компаніями перевізниками (Нова Пошта), а також відвантаження здійснюється з складів компанії.

 

Регламент використання регулятора росту Хлормекват-Хлорид від компанії БАСФ

 

Культура

Норма витрати препарату

Терміни застосування

Спектр дії

Кратність обробок

Зернові культури

1,5 л/га

Обприскування посівів

Для запобігання вилягання посівів

1

 

Рекомендації агрономів по застосуванню регулятора росту Хлормекват-Хлорид

 

Хлормекват-Хлорид сумісний з багатьма фунгіцидами та інсектицидами, окрім інсектицидів з фосфор органічної групи. Також не рекомендується вносити регулятор росту з стимуляторами росту та мікроелементами. Для того щоб стимулювати кущення оптимальною фазою для внесення Хлормекват-Хлориду буде середина фази кущення. Для того аби забезпечити ріст регулюючий ефект та попередити вилягання зернових вносити регулятор у фазу початку виходу в трубку. Хлормекват-Хлорих втрачає ефективність при внесенні в несприятливих погодних умовах, надмірна температура та температура менше +15 0С. Вода для приготування робочого розчину повинна буди чистою та не холодною, краще заздалегідь набрати воду в окрему ємкість щоб вона стала однакової температури з навколишнім середовищем. Не слід застосовувати Хлормекват-Хлорид на полях де мало азотних добрив, це може пригнітити розвиток рослини.

 

Переваги регулятора росту Хлормекват-Хлорид

 

Потовщуючи та зміцнюючи стінки соломини, Хлормекват-Хлорид попереджає вилягання зернових культур. За рахунок потовщених стінок мінімізується проникнення збудників хвороб в рослину. Не велика висота рослини та розвинені тканини сприяють кращому транспортуванню поживних речовин по рослині, тому вона може закласти більше продуктивних стебел та підвищити урожайність. Вилягання рослин призводить до втрат урожаю, оскільки жатка комбайна не може зібрати колоски що лежать, тому використання регулятора росту необхідне аби знизити втрати під час збирання врожаю.

Відгуки

Середня оцінка товару

5.0

Всього оцінок: 1

5 (1)
4 (0)
3 (0)
2 (0)
1 (0)

Написати відгук

 • Алексей Молчанов 2019-01-21
  (5)
  надійний рострегулятор, використав препарат та не хвилювався, відмінно держав хвориби під контролем. рекомендую