АгроМен
вул. Тореза 27 б 25005 Кропивницький , Украина
+380506703642 agromen.com.ua@gmail.com
Графік роботи
Будні дні: 9:00 - 18:00 Вихідні: 10:00 - 15:00
Адреса
м Кропивницький вул. Тореза 27 б
 • +38050-670-36-42
 • +38097-917-42-97
 • Графік роботи
  • Будні дні 09:00 - 18:00
  • Вихідні: 10:00 - 15:00
 • Адреса
  м Кропивницький вул. Тореза 27 б
Ціна

Кількість
Сума до оплати:

Гербіцид Дуал Голд

 • 468.77 грн/л
В наличии
ID: 8650
Зателефонуйте нам

 • +38050-771-55-51
 • +38067-563-26-29
 • +38050-670-36-42
 • +38097-917-42-97

Ми в соціальних мережах і месенжерах
Діюча речовина S-метолахлор
Тара  Упаковка 5 літрів
Рослини на яких використовується картопля, кавун, томат, капуста, тютюн, горох, кукурудза, соняшник
Спектр контролю Однорічний однодольних і двочастковий бур'ян

 

До / гербіцид Дуал Голд для овочевої культури

 
Даний препарат призначений для захисту таких культур як картопля, кавун, томат, капуста, тютюн, горох, кукурудза і соняшник. Застосовують його проти однорічного однодольних і дводольних типів бур'янів.
 
Після обробки гербіцидом на ґрунті формується екран з діючої речовини, після чого проростає бур'ян проходить через екран в результаті чого йде руйнування колеоптиля. Бур'яни, які відносяться до злакових після обробки гербіцидом не виростають.
 

Комерційна інформація

 

Купить гербіцид Дуал Голд – Ви можете зателефонувавши нашим менеджерам-консультантам. Замовити товар через корзину чи написавши нам на електронну пошту.

Ціна на гербіцид Дуал Голд на сайті указана за роздрібний об’єм. При замовленні оптового об’єму товару, ціну уточняйте в менеджера.

Оплата товару здійснюється – Наложений Платіж, Оплата на карту Приват 24, Перерахування коштів на розрахунковий рахунок з подальшою реєстрацією ПДВ.

Відвантаження та доставка препарату здійснюється по всій території України компаніями перевізниками (Нова Пошта), а також відвантаження здійснюється з складів компанії. 

 

Методи використання пестициду Дуал Голд

 
 
• Основним і першим методом є: підкопування препарату в землю приблизно від 2 до 4 сантиметрів, при цьому в землі повинна бути волога.
• Другим способом користуються в разі, якщо на поле після сходів є бур'яни. Дуал Голд вносять у фазі сім'ядоль бур'янів до прояву дійсних листків, при цьому стадія культура - дійсні листки.
 
 
ґрунтовий гербіцид діє тільки після проникнення в ґрунт де є волога (глибина 2 - 4 сантиметрів). До того як зробити закладення Дуал Голд, необхідно провести обприскування землі. Гербіцид закладають за допомогою бронювання на глибині до 7 сантиметрів, в даному застосуванні діючі речовина займають свій рівень по глибині до 4 сантиметрів. Перед обробкою землю необхідно підготувати, щоб вона була рівною і без грудинок.
 
 
Категорично забороняється проводити обробки ґрунту (7 діб з моменту внесення) після обробки гербіцидом, в іншому випадку ефективність діючої речовини знизиться до мінімального.
Досвід використання гербіциду Дуал Голд, говорить про те що бронювання проводять після 8 - 15 діб з моменту обробки щоб ефективно боротися зі стійкими дводольними бур'янами. Дана процедура ніяк не знизить вплив гербіциду Дуал Голд, до цього моменту однорічні бур'яни будуть ліквідовані.
 
 

Перевага гербіциду Дуал Голд з іншими пестицидами

 
 
Дуже великої шкоди посіві приносить щетинник зелений, в процесі своєї діяльності він вбирає велику кількість вологи, на початковій стадії розвитку культури забирає в межах 50%.
 
Щетинник Зелений
 
Фермери часто набувають ґрунтові гербіциди з метою ліквідації злакової однорічної шкідливої ??трави. Період захисту Дуал Голд залежить від клімату, в середньому він захищає культурні рослин протягом 60 діб.
 
Гербіцид Дуал Голд є малотоксичних пестицидом в порівнянні з іншими ґрунтовими гербіцидами. Даний висновок грунтується на тому що на наступний рік відсутні обмеження посівів. При багаторазовому використанню на сучасне час старих пестицидів знижує значно врожайность наступних культурних рослин. В даному випадку Дуал Голд є до цільним в застосуванні.
 
 
Інструкції з використання гербіциду Дуал Голд
 
 
З метою уникнути пошкодження культурного рослини, бак слід помити. Для обробки використовується чиста вода, температура якої повинна бути більше ніж 12 градусів.
Також можливо підготувати маткову суміш (вода повинна бути тепла), після чого долити відмінно розмішати Дуал Голд в загальний обсяг води і також ретельно розмішати.
 
 
Обладнання повинно бути правильно відрегульовано, щоб на виході з розпилювального пристрою створювалося хмарне розпорошення, при цьому ґрунт отримує рівномірний розподіл діючої речовини. Дуал Голд необхідно витратити в ту ж добу коли приготували.
Оптимальним часом для обробки є ранок і вечір, приблизно в цьому час немає вітру і також високої денної температури.
 
 
Якщо Дуал Голд слабо справляється з дводольними бур'янами, є можливість його змішати з іншим гербіцидом. В такому випадку норму необхідно знижувати до мінімального обсягу (1 літр на гектар).
Підготовка препарату до використання виробляють в спеціальних відведених місцях. У разі якщо виникла передозування Дуал Голд, ґрунт не отримує ніякої шкоди. Після того як провели обробку через певний час потрібно ґрунт обмити водою і протягом 1 - року він розкладається при достатній кількості вологи.
 
Також фитотоксичность знижується при вимивання гербіциду з верхніх шарів землі. До того як придбати препарат, потрібно отримати кваліфіковану консультацію, для визначення обсягу витрат, метод і правильність використання.
 
 
Обсяг використання гербіциду
 
Норма застосування Дуал Голд залежить від кліматичних умов. Застосування з об'ємом витрачення від 1 до 2 літрів на гектар, призначаються в досить великих с / г підприємств. Пристрої для обробки повинні мати великий тиск в системі при використання води від 300 до 400 літрів на гектар. Норма в датчиках повинні складати від 16 до 17 мілілітрів на сотню гербіциду в активній рідини води 5 літрів на сотню.
Відгуки про товар

Середня оцінка товару

5.0

Всього оцінок: 1

5 (1)
4 (0)
3 (0)
2 (0)
1 (0)

Написати відгук

 • Даша 2019-10-06
  (5)
  доставили гербіцид вчасно, консультацією та сервісом задоволена, тому рекомендую!