АгроМен
вул. Тореза 27 б 25005 Кропивницький , Украина
+380506703642 agromen.com.ua@gmail.com
Графік роботи
Будні дні: 9:00 - 18:00 Вихідні: 10:00 - 15:00
Адреса
м Кропивницький вул. Тореза 27 б
 • +38(050)011-99-43
 • +38(067)192-32-01
 • Графік роботи
  • Будні дні 09:00 - 18:00
  • Вихідні: 10:00 - 15:00
 • Адреса
  м Кропивницький вул. Тореза 27 б
Ціна

Кількість
Сума до оплати:

Мікродобриво Вітамін Бор (Агрохімічні Технології)

 • 118.58 грн/кг
В наличии
ID: 89450
Зателефонуйте нам

 • +38(050)012-43-04
 • +38(067)813-73-99
 • +38(050)011-99-43
 • +38(067)192-32-01

Заходьте до нас на Ютуб, вайбер чат,фейсбук. Та отримуйте багато інформації

Мікродобриво Вітамін Бор

 

Виробник

Агрохімічні Технології

Діюча речовина

Бор, 17%

Форма препарату

Водорозчинний порошок

Упаковка

Мішок 10 кг

Культура

Основні сільськогосподарські культури

Призначення

Для позакореневого живлення

Бакові суміші

Можна застосовувати з пестицидами, що чутливі до лужного гідролізу

Температура зберігання

+5 - +35 0С

Норма робочого розчину на 1 га

200 – 300 л

 

 

Для отримання стабільних та багатих урожаїв українські фермери постають перед проблемою купить мікродобриво. Компанія Агрохімічні Технології постачає на ринок бездоганні препарати, серед яких є можливість купить мікродобриво Вітамін Бор. Даний засіб допомагає вберегти сільськогосподарські культури від грибкових та інших захворювань.

Завдяки високій концентрації бору, дане добриво ідеально попереджає борне голодування рослин, що призводить  до порушення нормального росту, відмирання молодих пагонів та сповільнення процесу фотосинтезу. Шкода, до якої призводить дефіцит бору, в багатьох випадках може бути непоправною. Бор погано просувається по рослині, і тому для його присутності в органах, що активно ростуть, потрібні багаточисельні підгодівлі. На мікродобриво Вітамін Бор ціна є виправданою завдяки його ефективності та невеликій нормі розходу на гектар.

 

Переваги препарату Вітамін Бор

Завдяки позакореневому живленню сумішами, що містять бор, відбувається покращене формування репродуктивних органів рослин. Крім того, рослини, що чутливі до нестачі бору, з такими підгодівлями краще зберігають зав’язь. Якщо Ви бажаєте купить мікродобриво, ознайомтесь з основними перевагами препарату Вітамін Бор:

 • засіб ідеально підходить для застосування в бакових сумішах з пестицидами, що чутливі до лужного гідролізу;
 • бор в оптимальній концентрації швидко розчиняється у воді – для приготування робочого розчину не потрібно багато часу та докладання зайвих зусиль;
 • підгодівлі швидко поглинаються рослинами;
 • препарат швидко усуває борне голодування;
 • завдяки бору культури краще опилюються.

Купить мікродобриво Вітамін Бор також важливо для підвищення еластичності тканин рослини. Із застосуванням подібного препарату відбувається посилений ріст коренів, вони не розтріскуються і повноцінно живлять культуру. До прикладу, рапс, що отримує підгодівлі на основі препарату Вітамін Бор, зимує значно краще, ніж відповідні рослини без борної підгодівлі. Соняшнику достатня кількість бору дає позитивну олійність завдяки регуляції вуглеводного обміну.

 

Особливості підгодівлі Вітаміном Бор

Мікродобриво Вітамін Бор, ціна якого в нашому інтернет-гіпермаркеті Вас приємно порадує, є доволі економічним препаратом. Для обробки посівів соняшника, рапсу та сої з метою профілактики та усунення дефіциту бору вистачить від 0,6 до 1 кг порошку на гектар. Обприскування здійснюють у вегетаційний період рослин, до початку періоду цвітіння. Загалом, на 1 гектар витрачається до 200 літрів робочого розчину.

Вирішуючи купить Вітамін Бор, фермери мають знати, що при додаванні його до бакової суміші рівень кислотності зміщується до лужного. До прикладу, при вихідній кислотності води pH 7, робочий розчин 1 л бору буде рівний 8,2. При розчиненні 1 кг суміші у 200 л води її кислотність з 7 транспортується в  pH c 6,5.

 

Де купити Вітамін Бор вигідно?

Купить мікродобриво Вітамін Бор за найкращою в Україні ціною Ви можете в нашому інтернет-гіпермаркеті АгроМен. Ми не практикуємо прихованих націнок, а завдяки усталеним партнерським взаємозв’язкам з постачальниками ціни у нас на порядок нижчі, ніж у конкурентів. Замовити Вітамін Бор можна онлайн, або по телефону. Крім того, для зручності клієнтів замовлення приймаються на електронну скриньку.

На мікродобриво Вітамін Бор ціна на сайті зазначена роздрібна. За умови оптової покупки вартість препаратів уточнюйте у менеджера.

Оплатити товар можна готівкою, наложеним платежем, переказом на карту ПриватБанку або зарахуванням суми на розрахунковий рахунок (з урахуванням ПДВ).

Доставку мікродобрив здійснюємо в усі без виключення міста України.

 

Відгуки
Відгуків поки немає. Будьте першим, хто залишить відгук про товар “Мікродобриво Вітамін Бор”

Написати відгук