АгроМен
вул. Тореза 27 б 25005 Кропивницький , Украина
+380506703642 agromen.com.ua@gmail.com
Графік роботи
Будні дні: 9:00 - 18:00 Вихідні: 10:00 - 15:00
Адреса
м Кропивницький вул. Тореза 27 б
 • +38050-670-36-42
 • +38097-917-42-97
 • Графік роботи
  • Будні дні 09:00 - 18:00
  • Вихідні: 10:00 - 15:00
 • Адреса
  м Кропивницький вул. Тореза 27 б
Ціна

Кількість
Сума до оплати:

Протруйник Антал (Нертус)

 • 944.92 грн/л
В наличии
ID: 479
Зателефонуйте нам

 • +38050-771-55-51
 • +38067-563-26-29
 • +38050-670-36-42
 • +38097-917-42-97

Ми в соціальних мережах і месенжерах

Виробник

Нертус

Діюча речовина

тіабендазол, 80 г/л; імазаліл, 125 г/л; тебуконазол, 60 г/л

Препаративна форма

текучій концентрат суспензії

Тара

5 л

Культура

Пшениця, Ячмінь

Об’єкт знищення

Грибні хвороби

Температура використання

Не регламентується

Використання в бакових сумішах

Рекомендується компонування протруйника з стимуляторами росту, гуматами, інсектицидними протруйниками

Норма робочого розчину на 1 т

10 л/т

Тип дії

Системно-контактна дія


Фунгіцидний протруйник Антал - це захист зернових від сажкових хвороб, кореневих гнилей та інших хвороб

 

Фунгіцидний протруйник Антал – це унікальне поєднання трьох діючих речовин, що мають системну дію (тебуконазол, тіабентазол, імазаліл). Антал, один з самих найкращих протруйників по контролю кореневих гнилей. Після попадання насінини в землю та початку її проростання розпочинається, процес проростання насіннєвої інфекції. Інфекція може знаходиться як в середині насінини, на її поверхні так і на пожнивних рештках. Саме Антал, має всі інструменти для контролю хвороб, що дозволяє максимально розкрити потенціал посівного матіолу.

Комерційна інформація

 

Купить протруйник Антал – Ви можете зателефонувавши нашим менеджерам-консультантам. Замовити товар через корзину чи написавши нам на електронну пошту.

Ціна на протруйник Антал на сайті указана за роздрібний об’єм. При замовленні оптового об’єму товару, ціну уточняйте в менеджера.

Оплата товару здійснюється – Наложений Платіж, Оплата на карту Приват 24, Перерахування коштів на розрахунковий рахунок з подальшою реєстрацією ПДВ.

Відвантаження та доставка препарату здійснюється по всій території України компаніями перевізниками (Нова Пошта), а також відвантаження здійснюється з складів компанії.

 

Механізм роботи діючих речовин  протруйника Антал

 

Тебуконазол

Діюча речовина ефективно захищає росину від головневих хвороб. Це в першу чергу тверда головня та має ефективну дію на летучу головню.

 

Тіабендазол

Направлений на роботу на головневі захворювання та на кореневі гнилі.

 

Імазаліл

Речовина яка контролює снігову плісняву. За рахунок можливості переміщуватися по молодих проростках забезпечує захист рослинок від септоріозу та борошнистої роси.

Рекомендації по застосуванню протруйника Антал на зернових

 

Культурна рослина

Норма протруйника на тону

Озима пшениця та ячмінь

0,3-04 л

Яра пшениця та ячмінь

0,3-0,4 л


Рекомендації агрономів для застосування протруйника

 

В процесі протруєння зерна рекомендується використовувати високоякісний посівний матеріал. При використанні зерна низької якості протруйник не зможе максимально розкрити свій потенціал. Рекомендується протруювання проводити  чистого насіння з відсутніми домішками, пилом та попередити протруювання травмованого насіння.

Насіння повинно мати високу  схожість та енергію росту. Протруювання насіння проводиться заздалегідь за 7 – 14 днів до висіву. Підготовку робочого розчину розпочинають безпосередньо перед протруюванням.

Для цього ретельно збовтується препарат в тарній упаковці після чого норму робочого розчину додають до 9,5 літрів води та ретельно перемішують на протязі 5 хвилин. Після чого робочий розчин який сформувався наносять на насіння методом використання протруювальної машини. В процесі протравлювання насіння повинно рівномірно покритися речовиною.

Для забезпечення дружніх сходів зернових та контролю шкідників рекомендується до протруйника добавляти стимулятори росту та інсектицидний протруйник.

 

Підсумовуючи дію речовин які присутні в протруйнику Антал можливо сказати, що діючі речовини підібрані таким чином що протруйник захищав від всіх хвороб.

  

Переваги застосування протруйника Антал

Процес зараження насінини хворобою здійснюється проростанням гриба міжклітинному просторі та продукування такого елементу як ергостерол. При наявності таких двох діючих речовин як тебуконазол та імазаліл здійснюється блокування ергостероу в мембранах клітин патогенну. При зменшені даного ферменту приводить до  механічного порушення роботи гриба та порушення його властивостей гриба. В наслідок порушення всіх біохімічних процесів патоген гине.

В процесі своєї життєдіяльності гриб продукує нові клітини процесом ділення. При попаданні діючої речовини тіабендазолу – проходить процес сплетіння хромосом клітини патогенну між собою, що в свою чергу порушує процес розвитку шкідника. Нові сформовані клітини не має здатності до розвитку при таких хромосомних порушеннях. Це в свою чергу призводить до припинення життєдіяльності гриба та його повну загибель.

Застосування протруйника є першочерговим рішенням для отримання високого урожаю зернових. Тільки застосування якісного протруйника дозволяє максимізувати урожайність зернових культур.

Перевагою застосування протруйника Антал є те, що при невеликій собівартості обробітку гектару зерна (4-6 дол) виробник зерна отримує прибавку врожайності 50-60 дол з одного гектару.

При застосуванню дешевих не якісних протруйників виробник зернових може розраховувати на отримання зерна 6-4 класу. Застосовуючи протруйник Антал – ми отримуємо зерно 2-1 класу.

Аналоги

Супутні товари
Відгуки про товар

Середня оцінка товару

5.0

Всього оцінок: 1

5 (1)
4 (0)
3 (0)
2 (0)
1 (0)

Написати відгук

 • Андрей 2019-10-04
  (5)
  применяю Антал на пшенице. ни разу не подвело , заказываю только у агромена