АгроМен
вул. Тореза 27 б 25005 Кропивницький , Украина
+380506703642 agromen.com.ua@gmail.com
Графік роботи
Будні дні: 9:00 - 18:00 Вихідні: 10:00 - 15:00
Адреса
м Кропивницький вул. Тореза 27 б
 • Графік роботи
  • Будні дні 09:00 - 18:00
  • Вихідні: 10:00 - 15:00
 • Адреса
  м Кропивницький вул. Тореза 27 б
Ціна

Кількість
Сума до оплати:

Протруйник Авіценна Альфа Смарт Агро

 • 1052.6 грн/л
В наличии
ID: 65949
Зателефонуйте нам

 • +38050-670-36-42
 • +38097-917-42-97

Ми в соціальних мережах і месенжерах

Виробник

Альфа Смарт Агро

Діюча речовина

Тебуканазол, 50 г/л +Прохлораз, 250 г/л+ Крезоксим-метил, 50 г/л

Препаративна форма

Суспензійна емульсія

Тара

5 л

Культура

Пшениця, Ячмінь, Овес, Просо, Кукурудза

Об’єкт знищення

Грибні хвороби

Температура використання

Не регламентується

Використання в бакових сумішах

Рекомендується компонування протруйника з стимуляторами росту, гумітами, інсектицидними протруйниками

Норма робочого розчину на 1 т

10 л/т

Тип дії

Системно-контактна дія


Фунгіцидний протруйник Авіценна - це захисту зернових від сажкових хвороб, кореневих гнилей та інших хвороб

 

Фунгіцидний протруйник Авіценна – це унікальне поєднання трьох діючих речовин, що мають системну дію (тебуконазол, прохлораз, крезоксим-метил). Авіценна, один з самих найкращих протруйників по контролю кореневих гнилей. Після попадання насінини в землю та початку її проростання розпочинається, процес проростання насіннєвої інфекції. Інфекція може знаходиться як в середині насінини, на її поверхні так і на пожнивних рештках. Саме цей препарат,  має всі інструменти для контролю хвороб, що дозволяє максимально розкрити потенціал посівного матеріалу.

 

Комерційна інформація

Купить протруйник Авіценна – Ви можете зателефонувавши нашим менеджерам-консультантам. Замовити товар через корзину чи написавши нам на електронну пошту.

Ціна на протруйник Авіценна на сайті указана за роздрібний об’єм. При замовленні оптового об’єму товару, ціну уточняйте в менеджера.

Оплата товару здійснюється – Наложений Платіж, Оплата на карту Приват 24, Перерахування коштів на розрахунковий рахунок з подальшою реєстрацією ПДВ.

Відвантаження та доставка препарату здійснюється по всій території України компаніями перевізниками (Нова Пошта), а також відвантаження здійснюється з складів компанії. 

 

Рекомендації по застосуванню протруйника Авіценна на зернових

 

Культурна рослина

Норма протруйника на тону

Озима пшениця та ячмінь

0,4-0,6 л

Яра пшениця та ячмінь

0,4-0,6 л

Овес, Просо

0,4-0,6 л

Кукурудза(на зерно)

0,5-0,6 л

 

Рекомендації агрономів для застосування протруйника

 

В процесі протруєння зерна рекомендується використовувати високоякісний посівний матеріал. При використанні зерна низької якості протруйник не зможе максимально розкрити свій потенціал. Рекомендується протруювання проводити  чистого насіння з відсутніми домішками, пилом та попередити протруювання травмованого насіння. Для надійного ефекту застосовується максимальна доза препарату.

Насіння повинно мати високу  схожість та енергію росту. Протруювання насіння проводиться заздалегідь за один-два тижнів до висіву. Підготовку робочого розчину розпочинають безпосередньо перед протруюванням. Для цього ретельно збовтується препарат в тарній упаковці після чого норму робочого розчину додають до 9,5 літрів води та ретельно перемішують на протязі 5 хвилин. Після чого робочий розчин який сформувався наносять на насіння методом використання протруювальної машини, якщо такої змоги не має можна обробити вручну. В процесі протравлювання насіння повинно рівномірно покритися речовиною.

Для забезпечення дружніх сходів зернових та контролю шкідників рекомендується до протруйника добавляти стимулятори росту та інсектицидний протруйник.

Враховуючи дію речовин, які присутні в протруйнику Авіценна, можна сказати, що діючі речовини підібрані, таким чином, що протруйник захищав від усіх хвороб.

  

Переваги застосування протруйника Авіценна

 

Процес зараження насінини хворобою здійснюється проростанням гриба міжклітинному просторі та продукування такого елементу як ергостерол. При наявності таких двох діючих речовин як тебуконазолу та прохлораз  здійснюється блокування ергостеролу в мембранах клітин патогена. При зменшені даного ферменту приводить до  механічного порушення роботи гриба та порушення його властивостей гриба. В наслідок порушення всіх біохімічних процесів патоген гине.

 

Крезоксим-метил чинить контактно-системну і лікувальну дію. Прохлораз, як контрактний компонент захищає посівний матеріал зовні без проникнення в насіння. Завдяки прохлоразу знезаражується  ґрунт навколо зерна, роблячи локальну дезінфекцію.

 

Застосування протруйника є першочерговим рішенням для отримання високого урожаю зернових. Тільки застосування якісного протруйника дозволяє максимізувати урожайність зернових культур.

 

Перевагою застосування протруйника Авіценна є те, що при невеликій собівартості обробітку гектару зерна (4-6 дол) виробник зерна отримує прибавку врожайності 50-60 дол з одного гектару.

При застосуванню дешевих не якісних протруйників виробник зернових може розраховувати на отримання зерна 6-4 класу. Застосовуючи протруйник Авіценна – ми отримуємо зерно 2-1 класу.

Аналоги

Супутні товари
Відгуки про товар

Середня оцінка товару

5.0

Всього оцінок: 1

5 (1)
4 (0)
3 (0)
2 (0)
1 (0)

Написати відгук

 • Дмитрий 2019-07-11
  (5)
  по сравнению с прошлыми годами посевов пшеницы, моё личное наблюдение с авиценной урожайность увеличилась. Я считаю что, препарат отличный для защиты зерновых.